Tento web není propagací marihuany je pouze informativní!!!Tak hezký počteníčko a ať se vám tu líbí...

Tráva

24. dubna 2006 v 15:10 | Mařka |  Marihuana)
Co je joint? Pod tímto výrazem se rozumí určitý druh vlastnoručně připravené cigarety, která
obsahuje některou z forem drogy připravované z rostliny Cannabis buď v čisté podobě, nebo ve směsi s tabákem.
Co je Cannabis? Cannabis je odborný název pro konopí (Cannabis sativa, konopí seté) - rostlinu, která je rozšířena po celém světe. Konopí neboli Cannabis vylučuje pryskyřici, která obsahuje účinné omamné látky.
Pojmem Cannabis se proto v užším smyslu označuje psychotropní droga ovlivňující vnímání, připravovaná z rostliny Cannabis.
Co je THC? V pryskyřici vylučované z rostlin Cannabis (především ze samičích květů) je obsažena vlastní psychoaktivní účinná látka, totiž THC (delta-9-tetrahydrocannabinol), tj. éterický olej. Konopí s nízkým obsahem THC (užitkové konopí) se používá k průmyslové výrobě, zatímco rostliny s vysokým obsahem účinné látky slouží jako tzv. drogové konopí k přípravě hašiše a marihuany, dvou hlavních forem Cannabisu na trhu s drogami.
Co je marihuana? Marihuana ("marjánka") jsou sušené a hrubě rozdrcené listy a kousky lodyh rostliny Cannabis, které se míchají s okvětními lístky, obsahujícími velké množství účinné látky. Marihuana se běžně označuje i jako "tráva", "pot" nebo "čaj".
Co je hašiš? Hašiš ("konopná pryskyřice") je pryskyřice produkovaná rostlinami Cannabis, jež se získává ze samičích květů. Hašiš není v podstatě nic jiného než koncentrovaná pryskyřice. Ta se suší a obvykle se dodává v podobě lisovaných placiček a kostek. Bežně se označuje jako "haš" nebo "shit". Hašiš je v průměru šestkrát účinnější než marihuana.

Marihuana

Je zařazována do skupiny drog označovaných jako drogy lehké nebo, jak bylo dříve uváděno, do skupin látek s takzvaným "akceptovatelným rizikem". Díky svému rozšíření se stala tato droga v posledních letech jistým symbolem. Pro jedny představitelem "zla" a společenskou hrozbou, pro druhé pak "zakázaným ovocem" a předmětem boje za legalizaci a dekriminalizaci. Popsat účinky marihuany není vždy snadné, protože jako u řady jiných drog závisí efekt často na osobnosti jedince, ale také na jeho aktuálním stavu a psychickém rozpoložení. Účinek první "dávky" může být velmi rozdílný, od žádného efektu přes nepříjemné tělesné prožitky závratě a suchosti v ústech až po výrazný pozitivní efekt s dosažením očekávané euforie, smíchu a zvýrazněného vnímání okolí. Při
dalším opakování se dosahuje žádaného stavu rychleji a bez nežádoucích vedlejších účinků. Po odeznění první fáze se většinou dostavuje stav příjemného rozpoložení mysli, uvolnění, pohoda a klid, spojený často s výraznou euforizací a tendencí ke smíchu, který je vyvoláván velmi lehce, prakticky jakýmikoli podněty. Tento stav je obecně nazýván - vysmátost. Dalšími účinky mohou být poruchy vnímání spíše příjemného rázu, např. zostření barev, chuti, subjektivně zpomalené vnímání času a dochází k zostřenému vnímání zvuku, hudby. Konopí - marihuanu- lze jak kouřit, tak využít do pečiva, polévky, čaje. THC, aktivní substance nacházející se v marihuaně a hašiši, není rozpustná ve vodě, rozpustná je v olejích, tucích a alkoholu. To je lidstvu známé po tisíce let. Recepty v Indii a ostatních zemích, kde přijímají hašiš v potravě, vyžadují, aby byla před mícháním s dalšími ingrediencemi opražena v másle. Přesto se i dnes najdou jinak i celkem inteligentní lidé, kteří se snaží marihuanu louhovat jako čaj. Je sice možné, že po usilovném vaření se část pryskyřice změkne a do čaje se přeci jen vyluhuje, avšak je jasné, že vaření konopí ve vodě není zrovna nejlepší způsob, jak extrahovat látky rozpustné v oleji. Vyluhování lze docílit kteroukoliv z následujících metod: namáčením či vařením v alkoholu, rychlím pražením nebo pečením v oleji či másle, pouhým smícháníms olejem nebo máslem bez vaření, smícháním za tepla i chladu s mlékem,… atd. Marihuana má v kouři zhruba o 50% více polyaromatických hydrokarbonů ( látek podílejících se na vzniku rakoviny plic), avšak riziko vzniku tohoto onemocnění z "pouhého" kouření marihuany je mnohem, mnohem menší, neboť průměrný kuřák marihuany nikdy nevykouří tolik cigaret, jako průměrný kuřák tabákových výrobků. Po roce 1989 se kouření marihuany značně rozmohlo a stalo se nejprve módní záležitostí a potom celkem běžným doprovodem společenských akcí a večírků. Černý trh s marihuanou téměř neexistuje a to proto, že její pěstování je vcelku nenákladné a jednoduché, marihuany je zkrátka všude dost. Někteří policisté se marihuanou ani nezabývají, protože kdyby to dělali, nezbyl by jim čas na potírání obchodu se skutečnými "tvrdými" drogami. Mnoho odpůrců marihuany tvrdí, že její konzumace stejně dříve či později skončí "braním" tvrdých drog jako je kokain, braun či heroin. Pravdou je, že mnozí "kouřiči" marihuany později skutečně skončili u tvrdých drog. Stejně tak ale může člověk v klidu zůstat u kouření, aniž by u něho bylo riziko nějaké vážnější závislosti. Všechno závisí pouze a jedině na vůli člověka samotného.
Pár receptů

Dietní konopné sušenky

150g konopných semen semletých na mouku 25g loupaných konopných semen 25g sezamových semínek 1 čajová lžička prášku do pečiva 1 čajová lžička pšeničných klíčků 25g konopného másla, nebo jiného másla 2 polévkové lžíce konopného, sojového mléka
Předehřejeme troubu na 190°C. V misce vetřete do másla semínka, prášek do pečiva a všechny ostatní přísady. Přilijte mléko a rukama vypracujte tuhé těsto. Posypte ho moukou a mletými semínky. Vykrájejte půl centimetru silné čtverečky a pečte na vymaštěném plechu 10minut.

Arašídové koláčky

V míse promíchejte 2 šálky mouky, 11 šálku arašídového másla, 2 či 3 vejce, 3 šálku medu, 1 šálek másla 1 čajovou lžičku prášku do pečiva, 1 čajové lžičky soli a 60g jemně prosáté marihuany. Jednotlivé směsi dobře rozmíchejte. Lžící dělejte na plech malé kopečky a trochu je zmáčkněte vidličkou. Pečte ve vyhřáté troubě asi 10 - 12 minut při 190°C.

Konopný koktejl

Smíchejte přibližně 15g jemně rozdrobených marihuanových listů a květů a 1 litru smetany a mléka (půl na půl). Přidejte zarovnanou lžičku lecitinových granulí. Rozmixujte. Vařte na mírném plameni 10 minut. Ještě za tepla přimíchejte několik polévkových lžic medu. Přelijte opět do mixéru, přidejte 1 čajové lžičky vanilkové esence a dejte zchladit na několik hodit. Před konzumací opět promixujte.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (568)
Zobrazit starší komentáře

501 fuck of hulení fuck of hulení | 27. května 2008 v 21:24 | Reagovat

hulil jsem a už bich to nikdy nevzal do huby lidi nehulte vim co stoho je, fakt lidi nehulte jsou zvas potom trosky a kreténi vemte tidle slova vážně :(

502 fuck of hulení fuck of hulení | 27. května 2008 v 21:26 | Reagovat

zeptejte se ostatních co sy ovás mysleji neni to urcite nic hezkeho diž jste pořad zhulení :(

503 deka deka | 10. června 2008 v 17:17 | Reagovat

ty píčo hulení je nejlepší vec na světě pro nicjinýho nežiju THC Skéro jointy to je dobrá věc yeee hulčo

504 ene ene | 11. června 2008 v 16:48 | Reagovat

Komu cpeš svůj názor ty pako nikoho nezajmaj tvý skušenosti každej ma svoje a každýmu okolo může bejt u prdele jestli sem s fetovanej nebo zhulenej je to jen a jen můj život a nikoho jinýho. Troska se stane jen stakových jako seš ty co nemaj vůli a sou na všem zavislí po první skoušce.

Fuck OFF!!!!!!!!

505 peky peky | 12. června 2008 v 14:36 | Reagovat

no jak to tam vidim tak bych si dal čouda

506 I vory I vory | 26. června 2008 v 15:02 | Reagovat

cawa skutyl by my nekdo tady hulo za 100kč napiste my distak na email jakubmen@seznam.cz dik

507 dgh dgh | 30. června 2008 v 15:46 | Reagovat

já mám doma 25g skanku

508 resy resy | E-mail | 5. července 2008 v 1:47 | Reagovat

vsichni co tady melou neco o trave sou dementi hulte naki dobri skanky a ten co pise ze si to dal poprvi 5 plici a nic mu nebylo ti smotam na poprvi speka z 0.5 bili vdovy a skus nedojdes domu huleni je lepsi jak skaleni dejsi kazdy den 3-6 brk a za pul roku vydrzis ohodne vic cus motejte a hulte speky

509 resy resy | E-mail | 5. července 2008 v 1:54 | Reagovat

ja a dementi vubec tady neschnejte speky atd to nemyslim ktem co jim je to jedno ale pro ty co jim pak maminka na prdlku az se to zjisti vseci sou tady tvrdy bez te za mamou a reknete ze hulite

510 bch bch | 9. července 2008 v 18:54 | Reagovat

po speku 0,5g nedojdes domu ani ty :-).nevim jak bila vdova ,ale uz si mel v tlame G13 nebo treba jecka herrera?(nemyslim toho komercniho,ale 100% sativu,ktera kvete az 120 dni)to je teprve narez.az zakouris neco podobnyho vypestovanyho pod litrem a ne pod ubohou 150w lampou tak budes mluvit jinak.reknu vam jen tohle.to nejlepsi co se da vubec vypestovat se na trh vubec nedostane.nejaka ve velkym mnozstvi pestovana a predcasne sklizena ganja -i kdyz luxusni odrudy je proste komerce.

511 malarkey malarkey | 24. července 2008 v 1:36 | Reagovat

samy smazaci tady omg ste se sesli koukam vit resy precti si ten svuj komentar znova a premejslej nad sebou jestli nejses trapnej ja bych rek ze ses peknej curak:Dzesmazenej:D:D:D:D:D

512 Martin Martin | E-mail | 27. července 2008 v 14:51 | Reagovat

Koupim kvalitni skero

513 prdelinka prdelinka | 10. srpna 2008 v 17:32 | Reagovat

for kunka...tag gdyž to neumíš tag se nediw...

514 prdelinka prdelinka | 10. srpna 2008 v 17:33 | Reagovat

hej woe hulení je to nej sice ti stoho jebe jago mi ale pohodka...xD...jn 2x už sem se zgrcala..říkám že to wzdám ale wono to prostě nejde mno...:D..tagže hulte wšichni...x)

515 prdelinka prdelinka | 10. srpna 2008 v 17:34 | Reagovat

hej jo a honzo těším se na to až si dám stebou celí brčkoo...:-*

516 prdelinka prdelinka | 10. srpna 2008 v 17:38 | Reagovat

gdo hulí ten umí Yop...:) a wšechno se musí jednou zkusit ne??! tagže do toho...;)

517 Denny Denny | 1. září 2008 v 13:57 | Reagovat

Maj te sa tu všechny dobre ja padim na jamajku pěstovat konopí.

518 novasherrer novasherrer | 3. září 2008 v 20:41 | Reagovat

napiste mi prosim nekdo recept na klasicky mliko z marky na e-mail jackherrer23 zatim cus a dik

519 jackherrer23@seznam.cz jackherrer23@seznam.cz | 3. září 2008 v 20:53 | Reagovat

jackherrer23@seznam.cz

520 PEASE for ALL PEASE for ALL | 13. září 2008 v 11:52 | Reagovat

Hej jou, nějakou dobu hulím občasně (tj. jednou za měsíc max) je to lepší než každej den, to pak máte šit stavy...no a nedávno sme s kámošema udělali mlíko, jakože totální mazec, kdybych to měl srovnat, tak to bylo tak minimálně 10x silnější než když hulíte, stavy máte taky na mrtě dlouho (jen pro orientaci-zhulení vydržíte asi 3-4 hodiny, z mlíka sem byl v nebi od 17:00 do 11:00 následujícího dne :) )

Ale jakože rada pro ty co hulí každej den - nepřestávejte, jen to hulte méně často, přece chcete mít lepší stavy ne? :)

521 Andy Andy | 27. října 2008 v 8:49 | Reagovat

a zase vo tom vite hovno :´D  brecim smichy z vas prej nezkousejte to nikdo ..jaaj lidi hulim treba 6 ppeku denne proste kazdej den aspon jointa a je to v klidu jen vsichni hulte,ale jestli hulit nechcete tak to nezkousejte vickrat nez jednou pak uz vas to neopustii :))

522 T.H.C T.H.C | 18. listopadu 2008 v 13:49 | Reagovat

je to pravda!!!

523 athartjrg athartjrg | 18. prosince 2008 v 14:57 | Reagovat

huliči smrdíte, jste ubohé vypatlané trosky, zplynovat vás!!!!!!!!!!!!!!!!

524 vysmataprdel vysmataprdel | 3. ledna 2009 v 14:01 | Reagovat

potrave se neslape potrave se smeje :D :D

525 Ganjamanek Ganjamanek | 15. ledna 2009 v 20:26 | Reagovat

Lidi, kteří říkají nám kteří hulíme Feťáci sou ubohý a hovno o tom vědí... Jako třeba takovej ten komentář kousek nademnou, že by nás zplynoval... Tss... Chudáček až mi je z něj do smíchu jak je ubohej:-D... Prostě je to ryba bez holinky:-D...  Dokuaď to nezkusí a nebudou o tom něco vedět ať dřží pysky... Alkohol je na hovno... Neříkám, že se nenapiju :-D Ale sem spíš pro to pořadnýho špeka umotat a potom se pěkně smát... Je pak lepší nálada, takový uvolnění... Prostě mazešek... Fajčí se dokuaď všechny i poslední pytel není prázdnej :-D Nejlepší je se zhulit hulit s celou svoji partou :-D Pak je teprve brutální řežba smichu :-D Lidišky jen si zahulte :-D Neuškodí vám to zkusit to a rozhodnout se jaký to je zda u toho zůstanete bo ne :-D Ale já u toho zůstal :-D A že bych toho litoval??? To se říct vůbec nedá :-D  I LIKE SMOKE WEED!!!!!!!!!!

526 Ja Ja | 15. ledna 2009 v 20:34 | Reagovat

coudim pro radost NEjlePsi Cannabis forever... a kdo nezna at tady nemele hovna... a stara se o sebe... a ne onas ZELENY.... LEGAuana

                               MARIlize

527 ty ty | 15. ledna 2009 v 20:39 | Reagovat

joo..přesněě tak!!!tady vidite thy hovadka co o tom vědí hovno aa pišou sračky a přitom maj v pokoji hračky!!skenk??mno jistěěě ten to jistííí...

528 On On | 16. ledna 2009 v 15:08 | Reagovat

Ten kdo o tom nic neví tak nemůže  říkat jaký to je  :-)  Ať si to každej  vyzkouší a potom až něco říká,,,a ne jako ty kokoti co tady melou totální sračky a vědí o tom uplný hovno,,takový lidi nechápu a asi NIKDY nepochopím,,,každej je jinej,ale pořádný Skenk NIKOMU neuškodí,,,tak si každej dejte pořádnýho špeka :-)  Ať je vám líp.

529 Ona :D Ona :D | 8. dubna 2009 v 21:48 | Reagovat

Tráva is best_:P_Miluju ju!!!!

530 he|he he|he | 1. května 2009 v 20:43 | Reagovat

Tu toho je 3prdele tak to ani nečtu. Ganja ne jako zábava ale jako meditace...;-) Co je lepší než zakempit někde v přírodě za pěknýho počasí, pustit BOBa MARLEYho na MP3 a dát práska nákýho voňavého eska...balada...muzu sehnat kdykoliv. du na šluka...mejte se a smejte se...:-)

531 mulan mulan | E-mail | 27. června 2009 v 13:03 | Reagovat

nazdar!
chci jen napsat něco o trávě a to , jak jsem na tom já. Nejsem už nejmladší, ale trávu kouzřím velmi rád. Už je to cca 16 let co to požívám a řeknu k topmu jen jedno. Kdo s tím začínáte a nemáte zkušenosti, nepodléhejte nátlaku okolí které do Vás hučí že to je v pohodě atd. Nemají pravdu. Z vlastní zkušenosti vím, že tráva se dá kouřit kdykoliv, ale mějte na paměti, že prohlubuje stavy momentálního rozpoložení, tzn. že když někomu není dobře, tak po trávě mu bude ještě hůř. Taky si prosím uvědomte že snižuje krevní tlak a může mít za následky omdlévání či jiné nevolnosti - už několikrát jsem křísil mladou holku co to podcenila. Na závěr Vám všem ještě chci říct že nejhorší kombinace marihuany je s alkoholem. Při vypití 7 piv a jednoho práska dobré trávy znamená neustávající zvracení a možné komplikace které se projevují až na druhý den. Proto Vás všechny prosím nenuťte nikoho když to nechce a vzpomeňte si na hlášku z filmu Samotáři : "nenutím - CHÁPU"
Takže mějte se hezky a hulte jen když máte náladu!
zdar Mulan

532 Babylonský mýtus Babylonský mýtus | 12. srpna 2009 v 4:03 | Reagovat

Myslím si, že komentáře různých zastánců a pseudo-huličů jen dokazují, jak tráva "negumuje". :)

533 luc.cy luc.cy | E-mail | 5. října 2009 v 10:13 | Reagovat

3 měsíce a ve vlasech to máš cely život

534 Zbyšuk Zbyšuk | 30. prosince 2009 v 0:38 | Reagovat

MUHEEE

535 vyhul vyhul | 23. února 2010 v 20:34 | Reagovat

od koho jsi to okopiroval ty kokote? :)

536 Samu3ll Samu3ll | E-mail | 27. března 2010 v 17:54 | Reagovat

Mno neco vam o trave reknu,
Ehm...trava je super, a kdo tvrdi opak tak o tom nema zadne informace, a pokud jo tak je ma od lidi kteri o tom vi hovno :) (zacarovanej kruh)
Trava je prirodni produkt, jak je mozne
ze (lidstvo) dela zakony proti prirode...
jak asi muze byt priroda nezakona?
Trava nevymiva mozky, a nedela z vas blbce. takovy jste byli i pred tim,tak at to nikdo nesvaddi na travu.
Ubohy clovek je ten, ktery mlaskne 4 piva, pak vyzkousi jointa, celou noc zvraci, a zbytek zivota vypravi jaka je trava svinstvo...
nazorama od takovych lidi pohrdejte.
Kdo se chce s travou smat, at si zahuli jednou za pul roku,
Kdo chce prozkoumavat nehlubsi zakouti sve mysli a sveho ducha, at huli kazdy den...
Ten kdo chce nechat zavrene oci, zit v zajeti televize a reklam, totalne oblbnuty, komercionalistickimi machinacemi, ktere vam rikaji jak mate zit, a co je pro vas dobre atd...
tak ten at na to ani radsi nesaha :)
Proc je trava nezakona, Protoze vam pomuze otevrit oci, a vy zjistite ze uz ze sebe nechcete vice nechat delat blbce.
Kdyby se to zhrnulo,tak o trave by se dala napsat slohova prace mluvici v superlativech, a protiklady by jste spocitaly s rezervou na prstech jedne ruky :)

537 RADAtek RADAtek | 18. dubna 2010 v 21:26 | Reagovat

presne tak jak jinak

538 hihi hihi | 19. dubna 2010 v 11:26 | Reagovat

[510]: bch:HAHA nedělej tady chytrolína :D 100%neseženeš,seženeš maximálně 30% a to už je takový co neuneseš,takže se tady nesnáž prosim tě někoho ohromovat,stejně ti to nikdo nežere :D

539 Martina Martina | E-mail | 16. srpna 2010 v 23:41 | Reagovat

Ahoj lidi. Sháním semínka trávy nebo konopí a nevím, kde je mám sehnat. Stačilo by mě tak na 5 sazenic, aby z toho bylo. Nemohla bych si od někoho koupit? Sem z Brna....dyžtak se ozvěte na mail ja.ji.nka@email.cz a nebo ICQ 361 941 421. Moc nepočítám s tím, že se někdo ozve
Ještě se chci zeptat. Babka dřív pěstovala trávu a měla mladý sazenice, tak sem si utrhla pár lístků, narychlo to usušila a zabalila do papírku jako cigáro, ale vůbec to nebylo silný, jak cigáro. Tak se chci zeptat čím to je, esi tím, že to byly ještě malý sazenice nebo tím, že to bylo rychle usušený bo čím. Díky moc lidi :)

540 danndy danndy | 29. srpna 2010 v 10:02 | Reagovat

hulim každej den a mam to nejrači

541 Duzzy Duzzy | 25. září 2010 v 2:18 | Reagovat

NO já hulím tak 10x do měsíce a bohatě mi to stačí a říkám kdo to neskusí tak nepochopí že je to krása.Cigareta ničí plíce a zabíjí ale tráva to děla přesně naopak ta zase pomáhá zdraví :D

542 Radiator Radiator | 18. října 2010 v 22:54 | Reagovat

zajimavej blog velmi,každopádně hulení škodí zraví co si budeme nalhávat ale čas od času se to dá a jestli mi někdo tvrdí že hulí 10 let a je v klidu tak až jednou možná jeho zhulenej mozek pochopí že by třeba mohl vytvářet nějaké hodnoty tak bude ležet na smrtelné posteli s jointem v hubě)))))jinak na klid

543 neni dulezite neni dulezite | 31. prosince 2010 v 12:51 | Reagovat

[5]: ty jsi nejakej kus kokota kdyz tohle napises. Ty jsi chudak ktery v zivote hovno dokaze. Spina kterou je potreba zamest. za par let budes bydlet nekde pod mostem kretene

544 cardiak23 cardiak23 | E-mail | Web | 29. ledna 2011 v 23:16 | Reagovat

Mám doma 400W/6kytek/křáču+/hydro jedu řezy Chronic..
Mám na prodej skunk (ve velkém)1g za 150kč po domluvě

545 Dnes si píchnem do žíly Dnes si píchnem do žíly | 15. března 2011 v 2:17 | Reagovat

Čůůz... nemáte nějakej herák?

546 bocmam bocmam | E-mail | 15. května 2011 v 10:41 | Reagovat

[507]:cus schanim        nemate nekdo        seminka paradniho matrose kdztak bocma@m.cz

547 micos micos | E-mail | 6. října 2011 v 8:31 | Reagovat

[531]:For Mulan, lidičkové... ten chlap má pravdu. Hulte si, ale bacha na kombinaci s alkoholem. Spíš si dejte kafe nebo Colu, které obsahují kofein, ale fakt žádný alkohol. Anebo jinak, pokud chcete mít špatné zkušenosti a už si nikdy nedat práska, pak se nejdřív ožerte a pak zhulte a bude vám pak ukázkově blbě....

548 CRISTINAWatts18 CRISTINAWatts18 | E-mail | Web | 25. prosince 2011 v 10:00 | Reagovat

The <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> suppose to be useful for people, which would like to organize their career. As a fact, that is not very hard to receive a credit loan.

549 líz píč líz píč | 20. dubna 2012 v 11:37 | Reagovat

[501]: Vole asi si nikdy nic v hube nemel maximalne curaka vubec nevis co to je. Jestli potom mas stavy ze ses v pice tak to je jenom dobre. A tryhle voloviny sem nepis

550 5000W 5000W | 25. listopadu 2012 v 20:52 | Reagovat

deně hulim 3 až 5 g skera a je mě parádně

551 askomahx askomahx | 12. ledna 2013 v 9:31 | Reagovat

Ja si klidne travu dam

552 Hulinka Hulinka | 31. března 2013 v 22:52 | Reagovat

já hulím i ve škole ale zkuste sušený hovna fakt zabírá jedna přestávka a nevím že jsem ještě byla pak ve škole:::..

553 Mařena Konopová Mařena Konopová | E-mail | Web | 17. června 2014 v 7:05 | Reagovat

Jediné legální konopí jako přívěsek,najdete zde:http://www.konopi.inbohemia.cz/info.html
„Pravá svoboda nespočívá v možnosti konzumovat drogy,
ale zakazují li nám pěstovat rostliny,které byly dané lidstvu Stvořitelem od počátku světa k užívání a potravě,je čas pochopit,
že slova politiků o svobodě jsou jen lží a podvodem.“
M.M.

554 pokusnakocka pokusnakocka | E-mail | 8. března 2015 v 23:40 | Reagovat

koupim huleni....

555 michal michal | E-mail | 12. května 2015 v 2:46 | Reagovat

dobry den,
koupim travu,1,2,3 kg za 50-60 kr za gram,za dobru kvalitu,prijedu sam,dekuji :)

556 aaa aaa | E-mail | 28. listopadu 2015 v 20:01 | Reagovat

Ahoj,
koupim par gramu, Praha a okoli, kontakt shanimvpraze1@seznam.cz

557 moona321 moona321 | E-mail | 5. prosince 2015 v 17:57 | Reagovat

[544]: mám zájem, odkud jsi?

558 M M | 26. února 2016 v 17:36 | Reagovat

Nekupujte gramy vypestujte si  http://growmart.cz/grow-shop/seminka-konopi/?ref=1703

559 Uel Uel | E-mail | 27. února 2016 v 10:31 | Reagovat

Nekdo v Praze par g?

560 Gotti Gotti | E-mail | 9. dubna 2016 v 19:13 | Reagovat

Koupím

gep241@seznam.cz

561 Radek Vilík Radek Vilík | 29. března 2017 v 12:52 | Reagovat

Presne. Zlate si to vypestovat. Sice vetsi pocatecni naklady, ale nasledne se vam to vrati ;) Ja osobne doporuciji tento eshop https://www.nejlevnejsi-growshop.cz/ mam ho leta ozkouseny a vzdy perfektni jednani.

562 MichaylSodsZeddy MichaylSodsZeddy | E-mail | Web | 5. září 2017 v 22:45 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com

563 MichlUsedy MichlUsedy | E-mail | Web | 6. září 2017 v 13:08 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com Minecraft, Uplay, Steam, Origin.

564 SabrielNok SabrielNok | E-mail | Web | 12. září 2017 v 17:22 | Reagovat

Настройка xRumer 16 при первом запуске. Видеоурок №1: https://youtu.be/LFngR0NqvTE

565 Jimmycab Jimmycab | E-mail | 11. října 2017 v 14:07 | Reagovat

test soft

566 Pavel Pavel | 8. listopadu 2017 v 15:16 | Reagovat

Pokud premyslite o pestovani, doporucuji obchod https://www.nejlevnejsi-growshop.cz/ - siroky sortiment, dobre ceny a super pristup ;)

567 RickyImpok RickyImpok | E-mail | Web | 21. července 2018 v 15:31 | Reagovat

Иными словами, технологию несъемной опалубки можно применять в северных районах с морозными зимами. Разрешено заливать бетон облегченных марок, поскольку опалубка используется как дополнительный строительный http://builderbest.byethost7.com/ материал.
Две разновидности опалубки не вступают в конкуренцию друг с другом, так как сферы применения их отличаются. Вместе с тем использование описанных здесь методик служит прогрессу в строительной отрасли, позволяет сооружать разнообразные монолитные конструкции.

568 Kulgono Kulgono | E-mail | Web | 30. července 2018 v 23:17 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, pain when moving. To delay visit in the hospital should not. Seal under the muscle cavity may become cancer illness. But most often it is consequences regular use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Inflammation causes narrow clothing, alien razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/i-have-a-lump-under-my-armpit-which-doctor-should-i-visit>why do i have a lump under my armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming hot? This is the ulcer that should should, after that take antibiotics. In the first stage treat lotions, antibacterial medicines. If the ailment switched to second stage, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.