Tento web není propagací marihuany je pouze informativní!!!Tak hezký počteníčko a ať se vám tu líbí...

Hippies

20. dubna 2006 v 21:25 | Mařka |  Něco o Hippies
Hippies
Něco o Hippies
(tady máte něco o Hippies jelikož sem tělem i duší Hippísák i když jejich módu moc nenosim)
Dlouhé vlasy, široké nohavice a rukávy, barevné čelenky, rozzářená tvář. Kdo jsou vlastně ti, kdo se hlásí k hnutí hippies? ...
Bylo, nebylo už strašně dávno, dokonce před více než půl stoletím, dokonce někdy kolem roku 1914 se zjevilo slovo. To slovo bylo "Beat". Pojem "Beat" (zbitý), bylo později použito v románu On the road od Jacka Kerouaca ke klasifikaci feťáků, zlodějů, prostě skupiny mladíků z univerzity."Beat" - zdánlivě nepodstatné slovo však v sobě zahrnuje sílu a hlavně vzpouru. Vlastně nikdo dnes neví přesně, jestli hnutí "Beats" zahrnuje jen beats nebo snad beats a hippies dohromady. Nikdo si s tím hlavu ani moc neláme.
Zakladatelem beats je sporně nesporně nenapravitelný Henry Thoreau, žijící už nepatrně dříve někdy kolem roku 1846. Tento člověk byl tím, v co beats věřili. Díky němu si lidé začali uvědomovat, že zákon je jen sbírka nesmyslných slov. Existuje snad vyšší zákon než zákony rodné země? Zákony svědomí nebo zákony vnitřního hlasu?
Tato filozofie byla ještě velice spontánní a tak trochu neproveditelná, ale začalo se o tom všem přemýšlet a hlavně se s tím začalo něco dělat. Kolem padesátých let minulého století (20.!) už tato filozofie byla natolik vyspělá, že hromady mladých lidí neváhaly a hrnuly se přidat i svůj názor k tomuto "úžasnému" řešení života. Jestli byl opravdu tak úžasný, o tom by se dalo debatovat dlouho,
každopádně v sobě nesl tu správnou dávku svobody, co lidé potřebovali. Hlavními buřiči onoho hnutí jsou bez pochyby pánové spisovatelé a básníci Jack Kerouac s Allenem Ginsbergem, William Seward Burroughs a Gregory Corso. Tito tenkrát nadějní mladíci k sobě brzy našli cestičky přátelství, a tím napomohli vzniku hippies, yippies (hippies angažující se v politice) a yuppies (70. - 80. léta, označení zlaté mládeže).
I když celá řada beats odmítala jakoukoliv souvislost s "těmi barbary" hippies, je dnes jasné, že jako druh společenského smýšlení nelze tyto dva směry rozdělit. Tolik toho bylo společného: orientální filozofie, pohrdání pokrytectvím a svatouškovstvím americké společnosti, nenávist k majetnictví, lesknoucímu se úspěchu, víra v přátelství a lásku a samozřejmě stále rostoucí nespokojenost s vládnoucími vrstvami...
Počátky hnutí Hip generation se datují zhruba kolem let 1965 - 1967. Výraz Hippie použil poprvé v roce 1965 žurnalista Michael Fallon, když ve svém článku pro San Francisco Examiner znepokojeně oznámil narůstající invazi "hašišů" do San Franciské bohémské čtvrti beatniků Haight-Ashbury.
Všichni průkopníci hippies se zpravidla pohybovali v literárních kruzích. Díky poezii se naučili vyjadřovat svoje pocity. Poezie se nejen přednášela, ale také převáděla na písně.

Základem všeho dění hippies bylo odlišit se a vyjádřit tím svůj postoj ke světu. Být jiní než ti obyčejní lidé, kteří se od rána do večera ženou za prací, při nejlepším makají i v noci, aby jim náhodou něco neuteklo. Ne nadarmo znamenalo slovo "hippies" povaleče a flákače. Hippies byli mladí lidé bouřící se proti vládě a vládnoucím vrstvám. Nechtěli hloupé zákony, nechtěli moderní pohledy na svět. Cítili se svobodní a plní lásky a míru. Samozřejmě jim v tom dost kvalitně napomáhaly pravidelné dávky marihuany, LSD a jiných drog.
LSD, jehož psychotropní účinky testoval, jak jinak než sám na sobě, Ken Kesey, někdy okolo roku 1960, na univerzitě Stanford v Kalifornii bylo prostředkem sbližování. Samo už pro hippies neznamenalo jen drogu, jako spíše nové dimenze a nové pohledy na svět.
Hippies jako jediný přirozený růst civilizace viděli dokonalé soužití lidí a matky Země. Stovky a tisíce mladých lidí utíkaly z velkoměst a usazovaly se kolem vesnic a osad přímo v centru přírody. Žili jednoduše, v míru, lásce a sladkých výparech drog, alkoholu a sexu. Jejich usídlování se kolem malých vesniček však začalo pít krev dosavadním domorodým. Nechtěli je. Jejich hlučná zábava - nervy drásající hudba, smích a samozřejmě ty drogy!, všude jenom ty drogy a sex! - je štvala, až to dospělo k radikálnímu, ne však přímo účinlivému opatření. Na vstupu do nejedné vesnice či dokonce okresu visí "opravdu děsivá" cedule: "NO HIPPIES!" "HIPPIES GO BACK!" Byly marné filozofie o otroctví svého vlastnictví, o svobodě duše, o falešné víře v nedostatek a tak dále a tak dále. Většina mladých se tedy otočila a počala hledat nový přívětivější domov.
Mladí hippies byli plni nejrůznějších pocitů, prahli po přátelství. Jednou z nejvýraznějších charakteristik je jejich citlivost k odcizení. Odcizení pro ně znamenalo vzdát se pocitu sounáležitosti, pocitu, že někdo jsou, že něco mohou dokázat. Tato žízeň po lásce k bližnímu je vedla ke snahám prolomit to děsné ticho a trochu to roztočit. Začali pořádat rockové festivaly lásky, žádali o spojenou obec vysokoškolskou.
Jednou takovou školou "lásky" je Svobodná univerzita Berkeley (vlastně jakási kolébka hnutí). Tato univerzita byla výhradně pokrokovou záležitostí. Nabízela semináře typu: Lidé s krosnou - malá skupinka vyrazí do jednoho z míst v Kalifornii, kde protékají čisté vibrace v podobě ticha a klidu přírody. Sedm dní budou spolu baštit vibrace a polemizovat o vztazích. Nechají věci plavat a uvidí, co z toho bude. Americká romantická mytologie - žvásty a žvásty o čisté lásce, tak jak byly předkládány americké společnosti. A definice opravdové lásky a míru tak, jak ji cítíte vy.
Hippies začali doslova děsit Ameriku. Postupem času se nezdráhali přímým střetům ani s policií ani s vládnoucími vrstvami. Ověšeni květinami, v popuzujícím módním trendu, s transparenty říkajícími cosi o neposlušnosti a nemravnosti ("Nepracuj!" "Šéf tě potřebuje, ty nepotřebuješ nikoho!" "Je zakázáno zakazovat!"), rvaly nervy hlavně dohlížející policii, která s nimi zacházela ještě obratněji než s protestanty na MMF. A hippies provokovali stále více a nezastavilo je nic. Ovšem jejich víra v lásku, mír a harmonii je taky odpovědí na otázku, proč hippie nebyli schopni udělat převrat v systému - odmítli si sami vytvořit svoji základnu moci.
Jejich zájem nebyl na tom, přesvědčit ostatní proč je jejich víra správná. Starali se sami o sebe a o svoje bezprostřední okolí. Měli spoustu práce s tím, jak si zvelebit svoje vlastní žití, věřit přes to všechno v mír jako v cestu k vymazání rozdílů mezi lidmi, náboženstvím a ideologií, najít svoje vlastní hodnoty.
Hippies se bez pochyby nejvíce proslavili svými festivaly lásky.
Kořeny hiphudby jsou ve folku. Mladí milovali Boba Dylana a jeho protestantská témata proti politice. Dalším aspektem pro růst hippyspolečnosti byla válka ve Vietnamu. Nikdy snad nebylo v kriminálech zavřeno více mladých lidí za zradu země a odmítnutí nastoupení branné povinnosti.
Hipstři pořádali nespočetno festivalů. V mnohých regionech byli jejich "slavnosti" dokonce výslovně zakázány ze strachu před těmi strašnými hippies. Nikdo nevěděl, co je právě může napadnout, jako by to byla zvířata.
Woodstock je největším a taky nejspontánnějším vyslovením přátelství, lásky a míru, také největším shromážděním hippies, beats, yippies a ostatních přívrženců podobné filozofie v historii. Samozřejmě taky největším shromážděním ilegálních drog na metr čtvereční. Ještě se nestačila zapnout aparatura a už se ozývaly výkřiky a žádosti po LSD, marihuaně a jiných psychotropních látkách.
První Woodstock se nekonal v městečku Woodstock, jak by si někdo mohl myslet. Konal se Willkill na pozemku Maxe Vasgura pod vedením Woodstock Ventures. Samotné přípravy byly velice komplikované. Vedoucí agentury byli nuceni několikrát změnit pozemek konání. Nakonec se jim ale s pomocí několika desítek "hašišů" podařilo festival uspořádat a výsledek byl vynikající. Na Woodstocku vystoupily hvězdy jako Richie Havens, Country Joe, skupina Neuvěřitelné struny, Janis Joplin, Joe Cocker a samozřejmě dokonalý Jimmy Hendrix. Výsledek Woodstocku předčil svoje očekávání. Festival byl hrozbou vzpoury, vraždění, loupení a všeobecné katastrofy, však výsledkem bylo jen přes půl milionu lidí žijících tři dny v míru, lásce a hudbě. Hippies tedy ukázali, že jejich filozofie může být aplikována do života.
V dnešní době na hippies vydělávají hlavně obchody s oblečením. Mladí lidé se totiž ve své touze někam patřit vrhají na vše, co jim dodá nějakou identitu. Mezi nimi hrstka nespokojených s životem se snaží nalézt nové hodnoty a lepší alternativu žití. Možná, že se chtějí jen vyhnout práci, možná se chtějí jenom zviditelnit, ale možná na tom přece jenom něco bude.
Hippies dnes znamená pro každého něco jiného. Jedni věří v návrat k jednoduchosti života jen s pomocí země mimo hranice modernizace a uspěchané civilizace, jiní vzpomínají na éru Beatles a Led Zeppelin nebo snad Janis Joplin či Jimmyho Henrixe s jemnou závistí starším spoluobčanům, že sami nemohou už nikdy vidět tyto hvězdy na vrcholu, někteří okusili slušivost módy širokých nohavic, rozšířených rukávů a barev a jiní snad střeží uvnitř sebe zárodek převratu a konečného dotažení této filozofie až ke zdárnému konci.
V historii lidstva se objevila spousta povstání, spousta filozofií a myšlenek, však žádná filozofie v sobě nenesla více lásky , míru a květin ...
Hippie hlášky a pojmy
MAKE LOVE, NOT WAR
- dělej lásku, ne válku. Jeden z hlavních nápisů při hippie demonstracích proti válce ve Vietnamu.
FLOWER POWER - květinová síla. Kytičky symbolizují krásu a svobodu.
GIVE PEACE A CHANCE - název písně Johna Lennona, dej míru šanci...
LET YOUR MINDS BE FREE - osvoboď svoji mysl

Hippie móda
Hippies vytvořili zajímavou, krásnou a veselou módu. Je to směs hodně etno stylů - Indiáni, africké
kmeny... V 80. letech začal hippie styl přecházet do punku, ale stále se vrací.
Pokud chceš vypadat jako hippie a zaujmout nějakého nezávisláka nebo jít demonstrovat za zvířátka s Greenpeace, tak se obleč do něčeho barevného. V létě dlouhé sukně, batikovaná tílka a trička... V zimě zvonáče a doma pletené svetry. Zajdi někdy do sekáče a tam toho objevíš! Nebo si tohle oblečení můžeš vyrobit sama. Všechno bílé nabatikuj a staré jeansy rozpárej a našij do nich klíny z nějaké květované látky. Nebo na ně něco vyšij. Rebelky mají fantazie vždycky dost, ne??


Doplňky ve stylu hippies:
*
Sponky a náušničky napodobující lužní kopretiny

* Dřevěné korálky
* Šátek kolem hlavy - buď na "piráta", nebo na "ninju"
* Šátek místo pásku
* Brýle lennonky
* Prstýnky i na prstech u nohou
* Ganja nebo peace na krku
* Náramky přátelství
Hippie lidičky z Ameriky z 60. a 70. let
John Lennon
- i když Beatles o hippies řekli, že to jsou tak trochu šílenci, stal se John Lennon jejich
nejslavnějším symbolem. V naší zemi má pomník na Kampě a v den výročí jeho smrti se tu scházejí už od dob socialismu trochu posmutnělé květinové děti. John Lennon zemřel tak, že ho v roce 1980 zastřelil jeho "fanoušek" Mark Chapman.
Jimi Hendrix - geniální kytarista, zemřel ve velmi "nepokročilém" věku na drogy.

Jannis Joplin - nejslavnější rebelka. Ani ta nedopadla moc dobře. Taky zemřela na drogy.
Jim Morrison z Doors - sexuální idol éry hippies, záhadná smrt (prý stále žije).
Bob Marley - nejznámější představitel reggae, propagoval marihuanu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zuzzikk zuzzikk | 21. dubna 2006 v 14:30 | Reagovat

no nemám nic proti těm lidem když se jim to líbí... tak ať to nosej a chovaj se tak atd.. ale já rozhodně "hipík" nejsem..

2 JIJINKA JIJINKA | 23. dubna 2006 v 11:58 | Reagovat

NO sem tě viděla na námku ses tam fotila s nějakým hippíkem?????????? nebo ne???????????No já proti těm lidem taky nic nemám ať se oblíkaj jak chtěj každej má nějakej svůj styl!!!!!!!!!!!!

3 Mařka Mařka | 23. dubna 2006 v 15:13 | Reagovat

No jo fotila!Byl takovej správnej to víš jak já se do hippíků udělaná sem nemohla odolat...

4 JIJINKA JIJINKA | 24. dubna 2006 v 22:32 | Reagovat

No dneska sem ho zase potkala ten je na námku pečenej vařenej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale nevim  nevim zase byl v tom samím !!!!!!!!!!!! doufám že se

5 JIJINKA JIJINKA | 24. dubna 2006 v 22:33 | Reagovat

.................převlíká!!!!!!!!!!!!!!!!

6 Mařka Mařka | 24. dubna 2006 v 22:51 | Reagovat

jo myslim že jo nijak nesmrděl:-)

7 ozzy ozzy | 4. května 2006 v 11:33 | Reagovat

kdo o tom celim píše

8 Mina Mina | E-mail | 11. července 2006 v 15:52 | Reagovat

MI SE HIPPIE STYL DOST LIBI. I KDYŽ MOC "HIPIKU" NEZNAM TAK CHCI BYT SAMA SEBOU...

JO, A K OBLIKANI, KDYZ NOSIM SATEK KOLEM HLAVY FURT NINJU A MAM LENONKY, SICE VYPADAM STRELENE, ALE HLAVNI JE ZE SE MI TO LIBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 tery tery | 20. července 2006 v 13:13 | Reagovat

jak nekdo muze napsat umrel na drogy- hippies neumírá, a vubec ne drogy-díky drogám totiz zijem! live in PEACE

10 Elindaku Elindaku | 21. srpna 2006 v 10:31 | Reagovat

Hippies se mi dooost líbí, spíš ten styl jak píšeš. A asi tky to že věřim na mír a lásku.  Ale to bude asi cele, že bych se musela válet a drogovat to asi nee.

11 foxy foxy | E-mail | 13. září 2006 v 13:52 | Reagovat

ahoj lidi, stránky jsem našla přes Google, a dobrý, líbí se mi, že po půlstoletí tahle filozofie pro někoho ještě furt něco znamená. já šla 20 let blbou cestou, jak jsem poznala letos na jaře, a teď se vracím krapet zpátky, protože to hippie ve mně neumřelo, jen jsem se to snažila zadusit zodpovědností k rodině a práci, a ono to nějak nefungovalo.tak snad znovuobjevím radost a pohodu a k tomu mi dopomáhej Hendrix, Joplinka, korálky a batika, čau a dík

12 mimi mimi | Web | 29. listopadu 2006 v 11:03 | Reagovat

ja sem se na to dostala pres rodice...teda spis sem se diky tomu nasla...everybody smokie marihuana

13 Epsss Epsss | Web | 2. prosince 2006 v 13:38 | Reagovat

Ahojik, sympatický články!! mrkni někdy ke mně, mohli bychom udělat spřátelený blog ;) peace! :)

14 zOOOe zOOOe | 15. prosince 2006 v 21:43 | Reagovat

Líbil se mi celý článek, až na ten konec. Líbil se mi proto, že ukazoval fakta, tzn. jak klady i zápory. I když ten konec (pokud chceš vypadat jako hipík ...)  na mě zapůsobil trochu jiným dojmem. Ale jinak moc fajn, že to tu je. Já osobně si myslím, že my později narození už nikdy nebudeme moct být pravými hipíky, páč už jsme prostě mimo mísu, zůstala už jen vzpomínka v podobě nahrávek, básní a prózy ... ale pročsi nevytvořit vlastní filosofii založenou na základech lásky a míru :)

15 Mates Mates | Web | 19. prosince 2006 v 11:38 | Reagovat

Ja věřim v hippies pro hippies přece žijem.Ja sem se dotal k hipis přes brachu asi od 15 začal bejt hipi a ja to od nej okoukal a pozdejc sem teprve zjistil co toje hippies.I love hippies!!!!

16 Hipyna Hipyna | E-mail | 22. ledna 2007 v 20:51 | Reagovat

jelikoz se moje maminka narodila v roce 1954 a zazila dobu hippies tak vim co se v ty dobe delo a muzu vam rict,ze Hippies hnuli celym svetem .. a kdyby kolem nas nebyli baraky a tovarny tak je na svete hnedka lip ... miluju Hipiky ... ty lidi jsou uplne v pohode jsou to takovy slunicka ... a nosim batikovany veci a mam dlouhy vlasy miluju The Doors a Nirvanu ,ale v tyhle dobe se moc lidi k Hippies nepriblizi ... div se pracovat nemuselo ted uz musi:( Peace, Love, Empathy :)

17 Xxx Xxx | 26. února 2007 v 11:05 | Reagovat

KILL THE HIPPIES!!Aaaaargh

18 hipiesak hipiesak | 26. února 2007 v 19:16 | Reagovat

hipis je good styl

19 pupava pupava | E-mail | 24. března 2007 v 23:09 | Reagovat

zdravim. objavenie tejto stranky ma moc potesilo. niekedy sa so svojim stylom a nazormi citim dost sama,ale ako vidim,tak som neni sama a to mi urobilo fakt radost.ja stale verim,ze raz sa vsetko na dobre obrati a vsetci budu hippis a clovek bude znovu zit v sulade s prirodou a nebude sa snazit ju ovladat je to moj maly sen a aby som len nesnivala a snazila sa k tomu nejak dobracovat rozhodla som sa studovat environmentalnu ekologiu.studujem vztahy v prirode a vztahy medzi clovekom a prirodou a niekedy mi je fakt do placu z toho co clovek robi a neuvedomuje si dosledky svojho konania.vidina penazi je dnes ovela silnejsia a ztoho mi je fakt na grc.som zvedava co budu ludia jest ked vsetko vyhubia,asi si okorenia bankovky viem ze to vsetko ide dolu vodou ale aj tak dufam ze raz sa ludia uvedomia a dufam ze nebude neskoro. chcem aby ste si to uvedomili vy vsetci,ved kde budeme chodit na opekacky a bubnovacky. ci usadime sa na nejakom parkovisku pred nejakym velkym chladnym nakupnym domom? kde budeme pestovat marisku ked vsetka poda bude kontaminovana? nadej zomiera posledna. verim ze po kazdom dazdi pride duha a zacne znovu svietit slnko.

20 vinicius flauaus vinicius flauaus | 13. dubna 2007 v 1:31 | Reagovat

apesar de eu não entender sua lingua, tudu bem mas o artigo parace ser muito interessante...

apenas peguei umas fotos para fazer trabalho..

hauhuahauhuahuahuah

obrigado

21 bla bla blaaaa bla bla blaaaa | 12. května 2007 v 17:03 | Reagovat

ty kokot bob marley nepropagoval marihuanu preto abz ju fajcili takx ako mi ale dopomahala mu k blisiemu kontaktu s jeho bohom a vuobec nezomrel preto ze ju fajcil tupce

22 Život! Život! | 14. května 2007 v 13:55 | Reagovat

Mir a lasku vsem...Bob Marley je ten nej....proste RESPEKT!!!!

23 jrjtjrtjz jrjtjrtjz | 9. června 2007 v 14:13 | Reagovat

ty kuo!!!..co tam ekcas o marleym!!..neni to zadnej hipik!!!..a nepropagoval marihuanu!!!!

24 Katrin Katrin | E-mail | 9. června 2007 v 14:27 | Reagovat

Bob Marley nebyl představitel hipíků, ale rastafariánů...trochu jinej pojem..

25 jojo jojo | 9. června 2007 v 23:22 | Reagovat

Souhlasim s Katrin !!! Ale to ze propagoval marihuanu se mi taky nezda...on ji nepropagoval,spis bych rekla ze ji prostě a jednoduše užíval..No,ale jinak ja hippies miluju :) Give peace a chance flower children ! :)

26 Tomas Tomas | 20. června 2007 v 16:33 | Reagovat

Jak sem to tak čet, tak mě nejvíc bouchlo do očí že Bob Marley patřil ke hnutí hippies, protože hippies a rastafariani to je velkej rozdíl.Takže bych prosil o opravení že Bob Marley hippies nebyl.A s propagací marihuany no to je možná trochu sporný ale Marihuana je bylina která je za potřebí k Meditaci takže propagace to jistě neni.

27 SmoIR SmoIR | 13. ledna 2008 v 15:18 | Reagovat

pico co si nejaky spiceny hipis ve 21 stoleti kurva neboco!!!!!!!!!!!!

28 Mary Mary | E-mail | Web | 18. ledna 2008 v 14:42 | Reagovat

Ahój! hele je to tu fakt božský! Chtěla jsem poprosit všechny mírumilovníky (hlavně z okolí České Lípy) - koukněte se prosim na www.hippies-cl.estranky.cz .... Díky! Peace and Love!

29 piperr piperr | E-mail | 25. ledna 2008 v 21:25 | Reagovat

Ahojky lidičky.Hippies sou prostě boží a kdybych mohla vrátit čas,chtěla bych zpátky na Woodstock.Vím že to už nikdy nebude takový,ale přesto---Svět je takový,jaký ho chceme mít.Všichni hipíci pište na můj mail terinka-zlaticko@centrum.cz  už se moc těšim...Peace for you!!

30 Katy Katy | 26. ledna 2008 v 13:03 | Reagovat

jo hippies jo fakt super mám ráda modu i lidi co se k tomu hlasí

31 esesak esesak | E-mail | 20. února 2008 v 12:47 | Reagovat

jestli byl bob marley hipik tak...ja sem spartan

32 Katy Katy | 13. března 2008 v 10:41 | Reagovat

bob marly hipik nebyl nevím proč ho stím všichni spojou

33 Hippies Hippies | 1. dubna 2008 v 21:13 | Reagovat

hovada sfetovane

34 Katy Katy | 15. dubna 2008 v 20:44 | Reagovat

ta dík no

35 Lindushka Lindushka | 17. května 2008 v 21:48 | Reagovat

Skvělý blog... Tohle je moje krevní skupina! Taky jsem se tak před asi 10 lety cítila... Se vším všudy. :-)

36 Pawlinka Pawlinka | Web | 25. června 2008 v 13:03 | Reagovat

Jim Morrison taky hipík nebyl!

37 A-54 A-54 | 18. září 2008 v 22:18 | Reagovat

Jimi Hendrix nezemřel na drogy ;)

38 Míša Míša | E-mail | 20. září 2008 v 18:50 | Reagovat

Tě péro! Hele plno lidí si myslí že hippies jen drogovalo. Není to tak. Malá menšina jo ale nějak zvlášť hodně. Páčko :-)

39 hí | 3. února 2009 v 10:36 | Reagovat

mám kamoše híppíka..a připadá mi že je svůj..lidi od nás to nenosí..včetně mě a mojí kamošky( a toho kluka)

40 Honza Honza | 5. července 2009 v 12:20 | Reagovat

Jo neco věcného tu je i když hippies rád nemám jsem rád že je tu jasně rozepsaná historie toho.

41 PauliiinQa PauliiinQa | 17. září 2009 v 19:27 | Reagovat

Kraaasny!!!! :) ten clanek je super :). Hippies-NEJ NEJ NEJ NEJLEPSI!!!! :)

42 AH AH | 20. května 2013 v 15:58 | Reagovat

http://fun-allhere.webnode.cz/

43 Anna Anna | 21. ledna 2014 v 18:13 | Reagovat

Je mi moc líto že neznám někoho, kdo vyznává také hippies styl protože když chodím jako jediná do školky tak oblíkaná, tak si o mně myslí, že jsem asi trochu střelená a sto let za opicema protože nenosím zrovna to co frčí, ale mmě to nevadí!!
!!!GIVE PEACE A CHANCE!!!

44 Hřib Hřib | E-mail | 28. března 2014 v 22:15 | Reagovat

[43]:
ahoj Anno drž se ! Další heslo hippies bylo"dělej si svoje ".Byl jsem minulý rok v Kodani,kde je Christianie,což jsou stará kasárna,které si hippies zabrali.Krása, nerad jsem odjížděl . Jestli tě to zajímá,tak se ozvi !pa zdraví Hřib

45 Luci Luci | E-mail | 11. července 2014 v 8:26 | Reagovat

Jsem ráda že je tu tolik lidí kteří mají rádi hippies, já jsem další z nich ;)  Já jsem taky jediná od nás ze školy která to má ráda, všichni na mě koukaí jak na blbce, když jim řeknu že poslouchám Joplinovou, oni vlastně ani neví kdo to je :/

Hippies byli úžasní lidi i když ty drogy.. hm, ale proti LSD a marihuaně nic nemám :D Škoda že jsem tu dobu nemohla zažít, nebo být na Woodstocku, vidět všechny moje oblíbený zpěváky a skupiny a hlavně být mezi plno hippíkama, kteří poslouchají hudbu na tripech, rozpínají si mysl, jak se zpívá v písničce White Rabbit od Jefferson Airplane.. :)a být sama sebou..:) Já jsem se narodila 30 let po Woodstocku, takže jsem o všechno přišla..

Takže lidi - buďte sami sebou, buďte hippies, rozdávejte lásku, mír a svobodu, mějte se rádi :)
Peace ☮

46 Smithe496 Smithe496 | E-mail | Web | 6. října 2014 v 12:53 | Reagovat

Thanks for the sensible critique. Me &amp my neighbor were just preparing to do a little research about this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more clear from this post. I am very glad to see such wonderful info being shared freely out there. aadkekbgddefgaab

47 Pharme316 Pharme316 | E-mail | Web | 7. října 2014 v 6:28 | Reagovat

Very nice site! <a href="http://oieypxa2.com/kyaqxk/1.html">cheap goods</a>

48 Pharmd336 Pharmd336 | E-mail | Web | 7. října 2014 v 6:29 | Reagovat

Very nice site! cheap goods http://oieypxa2.com/kyaqxk/4.html

49 Pharme574 Pharme574 | E-mail | Web | 7. října 2014 v 6:31 | Reagovat

Very nice site!

50 online online | E-mail | Web | 14. října 2014 v 11:49 | Reagovat

Hello!

51 Smithg357 Smithg357 | E-mail | Web | 18. dubna 2015 v 4:13 | Reagovat

Hey there! I realize this is somewhat offtopic but I had to ask. dceeccdbeeddkafk

52 trojka trojka | 6. května 2015 v 0:55 | Reagovat

ja vim jenom jedno a to zebysmesi meli bejt wsichni rovni....23

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.